Zespół Szkół  Marcinkowice
Zespół Szkół  Marcinkowice
Zespół Szkół  Marcinkowice
Zespół Szkół  Marcinkowice
ZESPÓŁ SZKÓŁ im. WŁADYSŁAWA ORKANA w MARCINKOWICACH

04 października 2019 r. Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

Gratulujemy sukcesu !!!
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Licealiady Chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Rocznik 2000 i Młodsi.
Jesteśmy najlepsi w powiecie.

4 października 2019 roku w Muszynie odbyły się mistrzostwa powiatu nowosądeckiego w sztafetowych biegach przełajowych- licealiada. Przy pięknej pogodzie w okolicach amfiteatru muszyńskiego na „Zapopradziu”udział wzięło 9 szkół z powiatu nowosądeckiego w kategorii chłopców. Nasi sportowcy spisali się znakomicie wygrywając bezapelacyjnie zawody osiągając wspaniały czas 34 minut 31 sekund z przewagą ponad 2 minut nad pozostałymi zespołami. Nasze barwy reprezentowali w kolejności zmian:
Mateusz Zagórowski kl. 2 b, Ryszard Gałęziowski kl. 1 c, Martin Fałowski kl. 1 a, Kacper Godawski kl. 1 a, Kacper Majcher kl. 1b, Igor Mastalski z 1 a, Kacper Górski 1 c, Mateusz Bodziony 1 d, Adrian Nosidlak 1 c i ostatni zawodnik Jakub Ponisz z 2a i c, Rezerwowym zawodnikiem naszej ”złotej drużyny” był Bartosz Mastalski z 1 c.
Godne odnotowania jest, że byliśmy najmłodszą drużyną z wszystkich uczestników zawodów. W naszym zespole startowało 8 chłopaków z 1 klasy i pozostałych dwóch z klasy drugiej., także potencjał tej grupy jest niesamowity.

Opracowanie:  Krzysztof Pierzchała