16-17 kwietnia 2018 r. X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

W dniach 16-17 kwietnia 2018 r. w Szkole Policji w Pile odbył się jubileuszowy X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych. Naszą szkołę reprezentowała drużyn w składzie: Mateusz MURZYDŁO, Katarzyna MACIAK, Natalia HOROWSKA, Julia DUDCZAK. Kierownikiem reprezentacji był mgr Grzegorz KALINA. W turnieju udział wzięło 25 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy z programem policyjnym z całego kraju, wyłonionych w drodze eliminacji. Podczas trwających dwa dni zmagań, czteroosobowe drużyny rywalizowały w następujących konkurencjach: - test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy; - test umiejętności strzeleckich; - test sprawności fizycznej (tor przeszkód); - sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji. Podsumowanie nastąpiło w uroczystej atmosferze. Zespół w składzie Mateusz MURZYDŁO i Katarzyna MACIAK zajął 2. miejsce w turnieju umiejętności strzeleckich (od 1. miejsca dzielił ich tylko 1 pkt). Dziękujemy całej drużynie za zaangażowanie, poświęcenie czasu wolnego na przygotowanie się do turnieju i wolę walki. Jednocześnie dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli nas w przygotowaniach i wyjeździe do Katowic i Piły.