Tenis stołowy w Gimnazjum

W naszej szkole Krzysztof Pierzchała - nauczyciel wf-u zorganizował w listopadzie mistrzostwa szkoły gimnazjum chłopców w tenisie stołowym. Udział wzięło 9 uczniów, odbyło sie 5 turniejów z cyklu "Grand Prix". W końcowej klasyfikacji najlepszym zawodnikiem został Karol Czop z klasy I gimnazjum,  2 miejsce zajął Michał Sopata  z klasy 3 gimnazjum, 3 miejsce Krystian Janus z 3 klasy .
Dalsza kolejność przedstawia się następująco: 4 m Pawlik Sebastian - I klasa, 5 m Feryński Krzysztof - III klasa , 6 m Hubert Mordarski - II klasa ,7 m Jakub  Pardyl - I klasa, 8 m Kowalczyk Jakub 9m Hornik Wiesław.
Nagrody za ten turniej zostaną rozdane przez p. dyrektor szkoły Alicję  Wąsowicz przy najbliższej okazji.
13 listopada 2014 odbyły sie mistrzostwa gminy Chełmiec w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych w Świniarsku. Bardzo dobrze zaprezentowali się  chłopcy z naszej szkoły, i tak 2 miejsce zajął Karol Czop , 3m Michał Sopata,  4 m Sebastian Pawlik , 5 m Krystian Janus. Wszyscy uzyskali awans do zawodów międzygminnych w Kamionce Wielkiej, które to odbyły się 18 listopada. Tam 2 miejsce uzyskał Karol Czop, a 3 m Krystian Janus. Miejsca od 7-8 zajęli  Michał Sopata i Sebastian Pawlik .W finale powiatowym, który odbył się 25 listopada  w Mogilnie awans do zawodów rejonowych uzyskał Karol Czop zajmując 2 miejsce. Michał Sopata zajął 7 miejsce a Krystian Janus był 9. W turnieju drużynowym, międzygminnym który odbędzie się 4 grudnia 2014 roku w Kamionce Wielkiej,  Marcinkowice wystąpią  jako mistrzowie gminy Chełmiec .

Powodzenia.
 Krzysztof Pierzchała